Refugio Amor De Mae
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Dybvandspool | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr ikke tilladt |
En swimmingpool tilbyder Refugio Amor De Mae i 20 minutters gang fra centrum af Araruama.
Villaen byder på en overnatning i Araruama, 3 km fra Paróquia São Sebastião og 3,1 km fra Casa de Cultura José Geraldo Caú. Dette sted ligger i nærheden af Praia dos Amores.
Et køkken er der for gæsternes komfort. Cabo Frio lufthavn er placeret 50 km fra stedet. Skyldes af en dyb pool vil gæsterne modtage uforglemmelig forkælelse.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Privat ind-/ udtjekning
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Dybvandspool
- Solseng
- Have
- Grillfaciliteter
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Fladskærms TV
- Brætspil
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Refugio Amor De Mae villa?
Gæster på Refugio Amor De Mae villa kan parkere deres bil i gratis privat parkering. - ❓
Hvor langt ligger Cabo Frio fra Refugio Amor De Mae villa?
Der er 50 km mellem Cabo Frio og Refugio Amor De Mae villa.